Warsztaty UK Freestyle w Polsce! (22.01.2016r)

Serdecznie Zapraszamy na kolejne Warsztaty w Fanaberia Dance Studio tym razem szkolenie  w stylu UK Freestyle !

UK Freestyle
Styl łączący elementy gimanstyki i tańca disco, który na dobre opanował Wyspy Brytyjskie, Norwegie, Irlandie i wiele innych państw, zawitał również do naszego kraju!
Absolutną nowością jest 'slow’, które oprócz swojego uroku daje znakomite podstawy do rozwoju w innych technikach tanecznych.
Klub Sportowy Fanaberia  postanowił zorganizować szkolenie z Aleksandrą Wiecką, międzynarodowym sędzią ADFP (federacja brytyjska) oraz IDO, która ostatnie lata spędziła w Londynie szkoląc Angielki oraz organizując warsztaty w Norwegii, Szwecji, Rosji, Ukrainie oraz Meksyku.
Wszystkich chcących zmierzyć się z nowym stylem oraz przekonać jak trenuje się w Wielkiej Brytanii i Norwegii zapraszamy na warsztaty z UK Freestyle (fast & slow) !
Aleksanda Więcka
       Aleksandra Wiecka
Od najmłodszych lat tańczyła disco dance oraz hip-hop. Wraz z zespołem Reliese reprezentowała Polskę na wielu mistrzostwach IDO.
Od około 10 lat uczy głównie dzieci oraz młodzież. Jej  specjalizacje to disco, freestyle, gimnastyka oraz jazz.
Była zapraszana do prowadzenia szkoleń w Norwegii, Szwecji, Ukrainie, Rosji oraz Meksyku. Przez wiele lat trenowała Angielki w różnych szkołach w Wielkiej Brytanii.
Jest międzynarodowym sędzią IDO oraz angielskiej federacji ADFP, a takze meksykanskiego COP Brands. Dodatkwo od kilku lat jest związana blisko z amerykanska organizacja ICU (International Cheer Union).

Kiedy : 22.01.2016r (Piątek)

Gdzie : Studio FDS

Godziny zajęć:
1 Lekcja ( 19:00)
2 Lekcja ( 20:00)

Zapraszamy !

 

 

 

 

Scroll to Top