Osiągnięcia

Ważniejsze Sukcesy w roku 2015

Krajowe Mistrzostwa IDO Disco Dance, Disco Freestyle

Disco Dance solo do lat 11:

  • Wiktoria Leszczyńska – w finale 2 miejsce
  • Daria Kośnik – w finale 6 miejsce
  • Natalia Świderska – 15 (startujących 72 osoby )

Disco Dance solo 12-15 lat:

  • Karolina Stępniak – w finale 3 miejsce
  • Martyna Narożniak – 16 miejsce
  • Oliwia Czumaj –  16 miejsce (startujących 130 osób)

Disco Freestyle solo 12-15 lat:

  • Karolina Stępniak – w finale 2 miejsce
  • Martyna Narożniak – w finale 3 miejsce
  • Konstancja Gogłuska – w finale 4 miejsce
  • Laura Kowalska – 7 miejsce
  • Aleksandra Piluch – 11 miejsce
  • Oliwia Czumaj – 14 miejsce

Disco Freestyle solo powyżej 16 lat:

Zuzanna Ochenkowska – 5 miejsce

Disco Dance duety 12-15 lat:

  • Martyna Narożniak i Karolina Stępniak – w finale 3 miejsce
  • Laura Kowalska i Konstancja Gogłuska – 9 miejsce
  • Aleksandra Piluch i Marcelina Więch – 12 miejsce (startujących 45 duetów)

Krajowe Mistrzostwa IDO Hip-Hop

Hip-Hop solo do lat 11:

  • Daria Kośnik –  7 miejsce
  • Wiktoria Leszczyńska – 10 miejsce
  • Klaudia Kamińska – 14 miejsce
  • Natalia Świderska – 22 miejsce (startujących 85 solistek )

Hip-Hop solo 12-15 lat:

  • Karolina Stępniak –  1 miejsce
  • Konstancja Gogłuska – 2 miejsce
  • Laura Kowalska – 6 miejsce ( w finale 3 zawodniczki KS Fanaberia)
  • Marcelina Więch – 10 miejsce
  • Martyna Narożniak –  11 miejsce (startujących 130 osób)

Hip-Hop duety do lat 11:

Wiktoria Leszczyńska i Daria Kośnik –  w finale 5 miejsce (startujących 30 duetów)

Hip-Hop duety 12-15 lat:

  • Martyna Narożniak i Karolina Stępniak – w finale 2 miejsce
  • Julia Wilkowska i Marcelina Więch – 11 miejsce
  • Oliwia Czumaj i Aleksandra Piluch – 14 miejsce
  • Konstancja Gogłuska i Laura Kowalska – 19 miejsce (startujących 55 duetów)

Hip-Hop powyżej 16 lat:

  • Zuzanna Ochenkowska i Dominika Stępniak – 23 miejsce
  • Wiktoria Świerczewska – 31 miejsce
  • Duet Zuzanna Ochenkowska i Wiktoria Świerczewska – 20 miejsce / na 41 duetów startujących

Mistrzostwa Polski – Polski Związek Tańca Sportowego 2014

Disco Dance młodzicy:

Daria Kośnik –  1 miejsce

Disco Dance juniorzy młodsi:

Karolina Stępniak – 1 miejsce

Disco Dance Duety juniorzy młodsi:

Karolina Stępniak i Martyna Narożniak – 1 miejsce

Disco Dance młodzieżowcy:

Wiktoria Świerczewska – 3 miejsce

Disco Freestyle młodzicy:

Daria Kośnik –  1 miejsce

Disco Freestyle juniorzy młodsi:

  • Karolina Stępniak – 1 miejsce
  • Martyna Narożniak – 3 miejsce

Hip-Hop młodzicy:

Daria Kośnik –  2 miejsce

Hip-Hop juniorzy młodsi:

  • Karolina Stępniak –  1 miejsce
  • Martyna Narożniak – 2 miejsce

Hip-Hop Duety juniorzy młodsi:

  • Julia Wilkowska i Marcelina Więch – 1 miejsce
  • Paulina Wardak i Oliwia Czumaj – 2 miejsce
  • Karolina Stępniak i Aleksandra Piluch – 3 miejsce

Hip-Hop Duety młodzieżowcy:

Wiktoria Świerczewska i Klaudia Madoń – 1 miejsce

Dance Show Solo juniorzy młodsi:

  • Karolina Stępniak – 1 miejsce
  • Marcelina Więch – 2 miejsce

Formacja Hip-Hop juniorzy młodsi – 3 miejsce

Dance Show Solo młodzieżowcy:

Wiktoria Świerczewska – 1 miejsce

Fantasy Show Solo młodzicy:

Daria Kośnik – 1 miejsce

Fantasy Show Solo juniorzy młodsi:

  • Karolina Stępniak – 1 miejsce
  • Oliwia Czumaj – 3 miejsce

Fantasy Show Solo juniorzy:

Zuzanna Ochenkowska – 1 miejsce

Fantasy Show Solo młodzieżowcy:

Wiktoria Świerczewska –  2 miejsce

Mini Formacja Dance Show – 1 miejsce

Mini Formacja Hip-Hop – 1 miejsce

Podsumowanie:

15 pierwszych miejsc

5 drugich i 5 trzecich oraz miejsca poza podium w finałach Mistrzostw Polski 2014’


European Dance Cup of Modern Dance Sports – Puchar Europy IFMD

Disco Dance Mini:

  • Daria Kośnik –  1 miejsce
  • Natalia Świderska –  3 miejsce

Disco Dance Youth:

Laura Kowalska – 1 miejsce

Disco Dance Junior:

  • Dominika Stępniak – 1 miejsce
  • Zuzanna Ochenkowska – 2 miejsce

Disco Dance Adult:

Wiktoria Świerczewska – 3 miejsce

Disco Dance Duo Youth:

Daria Kośnik i Laura Kowalska – 3 miejsce

Disco Freestyle Mini:

  • Daria Kośnik –  1 miejsce
  • Natalia Świderska – 3 miejsce

Disco Freestyle Youth:

  • Karolina Stępniak – 1 miejsce
  • Martyna Narożniak – 3 miejsce

Disco Freestyle Junior:

Zuzanna Ochenkowska –  3 miejsce

Disco Freestyle Duo Youth:

  • Martyna Narożniak i Karolina Stępniak – 1 miejsce
  • Oliwia Czumaj i Konstancja Gogłuska – 2 miejsce

Hip-Hop Mini:

  • Daria Kośnik – 1 miejsce
  • Natalia Świderska – 3 miejsce

Hip-Hop Youth:

  • Karolina Stępniak – 1 miejsce
  • Oliwia Czumaj – 2 miejsce
  • Laura Kowalska – 3 miejsce

Hip-Hop M Youth:

Igor Tomaszewski – 2 miejsce

Hip-Hop Junior:

Zuzanna Ochenkowska – 2 miejsce

Hip-Hop Adult:

Wiktoria Świerczewska – 1 miejsce

Hip-Hop duety Youth:

  • Martyna Narożniak i Oliwia Czumaj – 1 miejsce
  • Karolina Stępniak i Aleksandra Piluch – 2 miejsce
  • Julia Wilkowska i Marcelina Więch – 3 miejsce

Hip-Hop duety Junior:

Dominika Stępniak i Zuzanna Ochenkowska – 1 miejsce

Hip-Hop Duety Adult:

Klaudia Madoń i Wiktoria Świerczewska – 1 miejsce

Hip-Hop Small Group Youth:

Fanaberia – 1 miejsce

Dance Show Solo Youth:

  • Laura Kowalska – 1 miejsce
  • Karolina Stępniak – 3 miejsce

Dance Show Small Group:

Fanaberia – 1 miejsce

Jazz  Riser:

  • Karolina Stępniak – 1 miejsce
  • Martyna Narożniak – 2 miejsce
  • Marcelina Więch – 3 miejsce

Jazz Competitior:

  • Zuzanna Ochenkowska – 2 miejsce
  • Klaudia Madoń – 3 miejsce

Fantasy Mini:

Daria Kośnik –  2 miejsce

Fantasy Youth:

  • Karolina Stępniak – 1 miejsce
  • Konstancja Gogłuska – 3 miejsce

Fantasy Junior:

Zuzanna Ochenkowska – 1 miejsce

Fantasy Adult:

Wiktoria Świerczewska – 1 miejsce

Free Show Youth:

Laura Kowalska – 4 miejsce

Street Dance Revue Youth:

  • Laura Kowalska – 1 miejsce
  • Martyna Narożniak – 2 miejsce
  • Oliwia Czumaj – 3 miejsce

Street Dance Revue Junior:

Zuzanna Ochenkowska – 1 miejsce

Street Dance Revue Adult:

  • Wiktoria Świerczewska – 1 miejsce
  • Klaudia Madoń – 2 miejsce

Podsumowanie:

W 33 kategoriach tanecznych wystawiliśmy 60 prezentacji zdobyliśmy – dwadzieścia dwa pierwsze miejsca, jedenaście drugich miejsc, czternaście trzecich miejsce oraz miejsca poza podium w finałach Pucharu Europy.


Krajowe Mistrzostwa IDO Hip-Hop

Hip Hop solo do lat 11:

  • Laura Kowalska – 2 miejsce
  • Oliwia Czumaj – 4 miejsce
  • Konstancja Gogłuska – 12 miejsce
  • Daria Kośnik – 14 miejsce / na 128 zawodniczek w kategorii

Hip Hop solo 12-15 lat:

  • Karolina Stępniak – 1 miejsce
  • Martyna Narożniak – 7 miejsce
  • Dominika Stępniak – 15 miejsce / na 142 zawodniczki w kategorii

Hip Hop solo 16+:

  • Adrianna Sawicka – 1 miejsce
  • Wiktoria Świerczewska – 9 miejsce / na 90 zawodniczek w kategorii

Hip Hop duety do lat 11:

Konstancja Gogłuska i Laura Kowalska – 6 miejsce /na 30 duetów w kategorii

Hip Hop duety 12-15 lat:

  • Aleksandra Piluch i Karolina Stępniak – 8 miejsce
  • Julia Wilkowska i Marcelina Więch – 9 miejsce
  • Oliwia Czumaj i Paulina Wardak- 15 miejsce /na 49 duetów w kategorii
Przewiń do góry