Instruktorzy

 

Dorota Smolińska

Prezes, Trener i Założyciel Klubu Sportowego Fanaberia.

Specjalizuje się w tańcu sportowym Disco Dance, Freestyle, Jazz Dance i Show Dance, 4–krotna Mistrzyni Polski w tańcu sportowym, dyplomowany Instruktor Tańca Sportowego oraz Licencjonowany Sędzia krajowy i międzynarodowy  Polskiego Związku Tańca Sportowego oraz Związku Nowoczesnego Tańca Sportowego.

Swoją karierę sportową rozpoczęła od Szkoły Podstawowej Sportowej nr 220 w Warszawie, gdzie kształciła się w  dyscyplinie gimnastyka artystyczna, po kilku latach zaczęła uczęszczać na zajęcia taneczne do Klubu Sportowego „Cobra” gdzie odkryła swoją największą pasję życiową jaką jest TANIEC.

Przez 7 lat tańczenia na zawodach krajowych i międzynarodowych zdobyła wszystkie możliwe tytuły i wyróżnienia reprezentując Klub Sportowy „Cobra”. Po zakończeniu kariery tanecznej, kształciła się na warsztatach u najlepszych choreografów, ukończyła Kursy na Instruktora oraz Trenera Tańca Sportowego, napisała pracę magisterską na temat patologii i zagrożeń jakie wywołują narkotyki wśród młodzieży, skończyła studia i zaczęła realizować swoją pasję jako instruktor Tańca, kilka lat później podjęła współpracę z Radzymińskim Ośrodkiem Kultury i Sportu i tam już pozostała, przekazując swoją wiedzę i pasję swoim podopiecznym.

Dorota prowadzi zajęcia taneczne, które upowszechniają taniec sportowy wśród dzieci i młodzieży (początkujących i zaawansowanych), a reprezentacja Klubu zdobywa najwyższe miejsca w zawodach krajowych i międzynarodowych w wielu Federacjach Tanecznych. Dorota jest wspaniałą, wymagającą i wytrwałą osobą, która ma dobry kontakt z dziećmi i rodzicami, co roku jest organizatorem zawodów sportowych oraz obozów rekreacyjno sportowych w różnych miastach Polski.

W ciągu 12 lat istnienia Klubu dla wielu zawodników stworzyła szansę rozwoju, dała poczucie wspólnoty, otoczyła opieką i wskazywała drogę do bycia jeszcze lepszym zawodnikiem. Dorota wielokrotnie została wyróżniona za osiągnięcia i wkład w rozwój tańca sportowego w Powiecie Wołomińskim przez Starostę Wołomina, Burmistrza Radzymina i Przewodniczącego Rady Miejskiej w Radzyminie, jest szanowaną osobą przez Władze Gminy oraz Federacje Taneczne.


Łukasz Smoliński

Trener i choreograf. Licencjonowany nauczyciel tańca o bogatym scenicznym dorobku.

Swoją przygodę z tańcem rozpoczął w Klubie Sportowym TAN w Nidzicy. Mając 6 lat zaczął stawiać pierwsze kroki u wybitnych nauczycieli i choreografów specjalizujących się w technikach Hip Hop/Funk.

Jako Tancerz należał do trzech największych Federacji Tanecznych. Posiada najwyższą klasę sportową „Mistrzowską’’.

Łukasz to wielokrotny Mistrz Polski w kategorii Hip Hop oraz wielokrotny Mistrz Świata i Europy w kilku federacjach tanecznych. Posiada dyplom licencjonowanego Sędziego ZNTS oraz Instruktora Tańca Hip Hop.

Ma na swoim koncie udziały w produkcjach reklamowych jak i telewizyjnych show.
Kilkukrotnie został nagrodzony tytułami „Talent Roku”, nagrodami od Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego oraz Ministra Sportu i Turystyki za osiągnięcia sportowe w kraju i zagranicą.

Łukasz odnosi również wiele sukcesów jako trener i choreograf. Zawodnicy, których na co dzień szkoli, to wielokrotni Mistrzowie Polski i Świata, należący do ścisłej czołówki w największych federacjach tanecznych w Polsce.

W dalszym ciągu rozwija swoje umiejętności biorąc udział w licznych szkoleniach i warsztatach u wielu znakomitych tancerzy zarówno z Polski jak i z zagranicy. Ma wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą, a swoją pasję i zdobytą wiedzę przekazuje im na warsztatach szkoleniowych w całej Polsce.

Lata ciężkiej pracy ukształtowały jego własny styl oparty na wszechstronnych umiejętnościach. Styl jego choreografii można opisać jako dynamiczne, muzykalne połączenie Hip Hopu z efektownymi elementami zróżnicowanych technik.


Maciej Juzwuk


Były zawodnik w konkurencji skoki na ścieżce. Absolwent AWF Biała Podlaska. Trener PZG skoków na trampolinie i ścieżce akrobatycznej.
Posiada bardzo duże doświadczenie i wiedzę w dziedzinie gimnastyki i akrobatyki, cechuje go doskonały kontakt z dziećmi i młodzieżą.

 

 

 

 

 


Magdalena Maj

Tańcem zajmuje się od 2006 roku. Od momentu, gdy poszedł na swoje pierwsze zajęcia, stał się on bardzo ważnym elementem jego życia. Szybko jednak zrezygnował z lekcji i postanowił samodzielnie zdobywać wiedzę i umiejętności pod okiem tancerzy i nauczycieli m.in. z USA, Japonii, Niemiec, Francji, Szwecji i Polski.

Nauka ta zaowocowała otrzymaniem biletu do Barcelony, na warsztaty III edycji programu You Can Dance. Po powrocie do Polski całkowicie poświęcił się swojej pasji. Jego umiejętności zostały również dostrzeżone przez jury programu Dolina Kreatywna produkcji TVP. Stara się brać udział we wszystkich najważniejszych wydarzeniach hip hopowych w Polsce.

Wciąż rozwija swój styl tańca, pamiętając jednak o wiedzy i podstawach, które, według niego, są fundamentami hip hop dance. Szczególnie skupia się na muzykalności oraz improwizacji w tańcu. Na zajęciach nie tylko przekazuje wiedzę i umiejętności, lecz również próbuje odnaleźć w każdym tancerzu jego własny, niepowtarzalny styl.

Każdy trening jest dla niego okazją do rozwoju, poznawania nowego ruchu oraz czerpania radości z energii jaką przynoszą ze sobą uczestnicy zajęć.


Wiktoria Świerczewska

Instruktor Tańca, w Klubie prowadzi zajęcia Disco Dance i Akrobatykę oraz przygotowuje najmłodszych tancerzy na zawody.

Absolwentka Klubu Sportowego Fanaberia. W październiku 2013 roku ukończyła kurs na instruktora tańca Disco Dance z wynikiem bardzo dobrym. W dalszym ciągu uczestniczy w warsztatach tanecznych prowadzonych przez najlepszych tancerzy i wybitnych choreografów, zdobywając wiedzę i doświadczenie przydatne w dalszej pracy z dziećmi i młodzieżą w Klubie.

W grudniu 2017 roku ukończyła Kurs na Trenera Personalnego pod okiem Mistrza Polski w kulturystyce Krzysztofa Reinharda.

Certyfikowany dietetyk, nadal czynnie uczestniczy w kursach mających na celu poszerzenie wiedzy w dziedzinie sportu i odżywiania.


Martyna Narożniak

Instruktor – jazz, modern –

  • 20-letnia tancerka, która z sukcesem łączy prowadzenie zajęć tanecznych z dziećmi i młodzieżą ze studiami na Uniwersytecie Warszawskim. Z tańcem związana od 6 roku życia. Co ją wyróżnia? Z pewnością wszechstronność. W swoim życiu spróbowała praktycznie każdego stylu tańca, zaczynając przygodę od disco dance, przechodząc przez hip hop, a w końcu taniec współczesny i jazz, na każdym etapie osiągając sukcesy. Ma na swoim koncie tytuły Mistrzyni Polski, vicemistrzostwo Europy, a także wiele miejsc finałowych na zawodach międzynarodowych. Przez wiele lat związana z Klubem Sportowym Fanaberia. Pracowita, pozytywna, ze świeżym spojrzeniem na taniec. Stara się by podopieczni z każdym treningiem szli o krok do przodu, niezapominając przy tym o sympatycznej atmosferze.
Przewiń do góry