Modern/Jazz

Jazz/Modern/Balet – Zajęcia te są obecnie połączeniem baletu, tańca modern oraz akrobatyki.  Jazz/Modern rozwija koordynację pozwala na wyrażanie w nas emocji wykorzystując naturalne ruchy naszego ciała, to nie tylko ćwiczenia techniki tańca ale też innowacyjne choreografie. Zajęcia Jazz/Modern pomogą przezwyciężyć nieśmiałość i rozwinąć się w  tańcu także najmłodszym uczestnikom. KIEDY ODBYWAJĄ SIĘ ZAJĘCIA ?
–> PONIEDZIAŁKI: <–

GRUPA: J1 16:30-17:30 – ZAPISY NOWA GRUPA (5-7LAT)<<<<<<<<

GRUPA: J2 17:30-18:30 (8-11LAT

GRUPA J3 18:30- 20:00 MŁODZIEŻ 12+ KONTYNUACJA

Miejsce zajęć: ROKIS, al. Jana Pawła 2 20

Instruktor prowadzący

Dominika Cichocka

Jest młodą dziewczyną, rytm i melodia płynie jej we krwi ponieważ pochodzi z tanecznej rodziny dla której taniec to pasja i sposób na życie.
Swoją przygodę z tańcem zaczęła w wieku 8 lat w Akademii Tańca Reliese gdzie nauczyła się co oznacza ciężki trening, systematyczność ,odpowiedzialność  czy samodyscyplina. Aby poszerzać swoją wiedzę i umiejętności uczęszczała na warsztaty prowadzone z różnych dziedzin. Prowadzący, od których zdobywa swój warsztat to Leszek Cichocki, Paweł Michno, Adrianna Patłaszyńska,  Igor Leonik ,  Aneta Bury, Aneta Bułka, Anna Wielogórska  , Jimmie Surles, Julie Puquet, Jakub Piotrowicz, Katarzyna Kubalska, Darek Bujnowski, Małgorzata Grzywińska, Aleksandra Maliszewska, Jakub Pursa i wielu wielu innych. Tańcząc w mistrzowskich formacjach Reliese zdobyła wiele tytułów mistrza Polski, Europy czy Świata w takich stylach jak disco dance, jazz dance oraz modern. 

Mimo że disco dance ma szczególne miejsce w jej sercu to style którymi zajmuję się choreograficznie jest jazz ,modern i taniec współczesny.  
Jest studentką drugiego stopnia na  Akademii Muzycznej w Łodzi im Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów na kierunku choreografia i techniki tańca gdzie poszerza wiedzę praktyczną jak i teoretyczną. 

Mimo młodego wieku ma duże doświadczenie w pracy z dziećmi. Pracowała jako animator w sali zabaw Fikołki oraz jako instruktor/wychowawca na Campach Chris i Love Dance dających jej mnóstwo satysfakcji, gdyż w głębi duszy może wydłużyć sobie czas pozostania beztroskim dzieckiem. 
Jako choreograf ma na koncie już liczne sukcesy z grupą LDA junior jazz m.in Aplauz wyróżnienie na Międzynarodowym festiwalu w Koninie. 

Jestem osobą która uważa że nigdy nie należy się poddawać i to samo staram się przekazać tancerzom podczas zajęć. 
Zapraszam serdecznie na moje zajęcia. 
Zapewniam że nie będziemy się razem nudzić.  Taniec jazzowy zawiera elementy z tańca klasycznego, akrobatyki oraz modernu. Podstawowymi elementami jest policentryzm( to izolowanie poszczególnych części ciała) czy rytm 
Na moich zajęciach z tańca jazzowego nauczysz się techniki jazzowej  , kroków z broadway jazz oraz lyrical jazz i improwizacji która jest niezbędna do tego właśnie stylu . 

Opłaty Członkowskie

Składki członkowskie są skalkulowane na 10-cio miesięczny cykl treningowy oznacza to, że składka członkowska nie ulega zmianie ze względu na ilość zajęć w poszczególnym miesiącu.

Składka miesięczna jest stała, niezależna od ilości treningów w jakich uczestniczy dziecko. Wszyscy uczestnicy zajęć nie opłacają składek członkowskich w miesiącach wakacyjnych (lipiec, sierpień).

Składki miesięczne  wpłacamy do 10-go dnia każdego miesiąca na rachunek bankowy Klubu:

FDS – Fanaberia Dance Studio
mBank nr konta: 69 1140 2004 0000 3102 7917 2638

Wysokość składki członkowskiej

  • 1 x zajęcia w tygodniu 100 zł
  • 2 x zajęcia w tygodniu 160 zł
    3 x zajęcia w tygodniu 230 zł

W TYTULE PRZELEWU WPISUJEMY :
Składka członkowska za miesiąc ….. imię i nazwisko dziecka

NIE WPISUJEMY:
„opłata za zajęcia” ani „opłata za tańce” czy „za taniec i akrobatykę” 

Scroll to Top