Akrobatyka Legionowo

Ruszyły zapisy na nowy sezon taneczny 2023/2024r

Wszystkie osoby rozpoczynające swoją przygodę akrobatyczną z Klubem Sportowym Fanaberia proszone są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego na zajęcia akrobatyczne w sezonie 2023/2024. Identyczne zgłoszenie wypełniają osoby,które zdecydowały się kontynuować naukę.
https://fanaberia-dance.pl/zapisy/ wchodząc w link wybieramy opcję Akrobatyka

Istnieje również możliwość zapisów poprzez kontakt tel. 513-133-130.
Po otrzymaniu wszystkich zgłoszeń pojawią się informację o rozpoczęciu zajęć wraz z datą oraz podziałem na grupy treningowe
Start zajęć grup początkujących i kontynuacyjnych rozpoczynamy od 18 września

Jakie zajęcia proponujemy?
AKROBATYKA – jest dla dzieci sportem wszechstronnie rozwijającym. Wykonywanie prostych elementów gimnastyczno-akrobatycznych takich jak przewroty, stania na rękach, mostki, szpagaty ogólnie rozwijają sprawność fizyczną wśród dzieci i młodzieży. Zajęcia akrobatyki odbywają się na dmuchanych ścieżkach Air-Track co uatrakcyjnia zajęcia i dzieci bardzo chętnie chcą uczyć się kolejnych akrobatycznych elementów.

Może TANIEC?

Disco Dance to rodzaj tańca bardzo szybki, dynamiczny, który głównie polega na wyskokach, wyrzutach nóg do góry, najmodniejszy i najpopularniejszy styl taneczny wykorzystywany w teledyskach, na międzynarodowych koncertach gwiazd muzyki pop i nie tylko. Stanowi połączenie różnych technik tanecznych. Disco Dance wymaga od tancerza niezwykłej kondycji i koordynacji ruchów.

Scroll to Top