Pierwsze Warsztaty w FDS! (18.09.2015)

Serdecznie zapraszamy na pierwsze Warsztaty Hip Hop w Studio FDS !
Zajęcia poprowadzi trener Mistrzów Świata i Polski znakomity choreograf z zaprzyjaźnionego klubu
Grawitacja Dance Academy
Mateusz „Mati” Strzeżek!m g

Przygodę z tańcem sportowym Mateusz rozpoczął w przedszkolu. W wieku 11 lat zdobył dla swojego klubu I miejsce i Tytuł Mistrza Świata w kat. Hip-Hop solo Młodzicy na Mistrzostwach Świata w Bremen.

 

Od tamtej pory jego kariera zawodnicza rozwijała się błyskawicznie. Jest jednym z najbardziej utytułowanych zawodników K.S.Grawitacja, trzykrotny Mistrz Świata w kat. Hip-Hop solo, sześciokrotny Mistrz Polski w kat. Hip-Hop solo, Mistrz Świata w Tańcu Sportowym w kat. Hip-Hop Pary, trzykrotny Krajowy Mistrz Polski IDO w kat. Duety Hip-Hop i Krajowy Mistrz Polski IDO w kat. Mini Formacje Hip-Hop.

 

Wielokrotnie wyróżniany przez Starostwo Powiatowe w Piasecznie za osiągnięcia w Tańcu Sportowym. Na swoim koncie ma również dyplom i wyróżnienie od Ministra Sportu oraz stypendium od Ministra Edukacji Narodowej za wybitne osiągnięcia sportowe.

 

Obecnie od trzech lat pracuje jako choreograf i instruktor. Jego choreografie cieszą się wielkim powodzeniem w środowisku tanecznym. Choreografia mini formacji HH  Juniorów zdobyła I miejsce na Krajowych Mistrzostwach Polski i sięgnęła po najwyższy możliwy tytuł MISTRZÓW ŚWIATA IDO (jedyne złoto dla całej reprezentacji Polski). W 2011 duet Juniorski Sebastian Strzeżek i Adrianna Poręcka zdobyli tytuł Krajowych Mistrzów Polski IDO oraz czwarte V-ce Mistrzostwo Świata IDO.  Kolejna mini formacja HH tym razem w kat.dzieci do lat 11, którą również przygotowywał Mateusz, zajęła 3 miejsce w 2012 r. na Mistrzostwach Świata IDO w Bochum.

 

Mateusz cały czas podnosi swoje kwalifikacje. Szkoli się w najbardziej prestiżowych szkołach tańca w Stanach Zjednoczonych: „Deebie Reynolds Dance Studios” – Los Angeles, „Milenium Dance Studio” – Los Angeles. Był uczestnikiem wielu warsztatów między innymi: „Summer Dance Intensive SDI”2009 – Polska, „Summer Dance Kemp SDK – Czechy 2011, 2012..

Kiedy: 18.09.15r (Piątek)

Gdzie: Studio Tańca FDS L.Falandysza 11

O której:  Start zajęć 19:45 -21:15

Uwaga ilość miejsc ograniczona!
Zapisy do 15.09 (wtorek)

Zapraszamy!

Scroll to Top