IV Warsztaty w FDS! (4.12.2015r)

 Serdecznie zapraszamy na kolejne warsztaty w odsłonie modern-jazz
w FANABERIA DANCE STUDIO!

Naszym gościem jest Włodzimierz Kołobycz znakomity tancerz i choreograf finalista 8 edycji programu You Can Dance!Włodek
Włodek Kołobycz
Swoje pierwsze kroki w tańcu stawiał jeszcze na Ukrainie, ale na poważnie związał sie z tańcem w wieku 12 lat. Po przeprowadzce do Nysy tańczył w zespole Tanero, potem w Opolskim zespole 'Pech’. Brał udział w wielu mistrzostwach Polski i Swiata IDO, gdzie często stawał na podium, a w 2012 roku zdobył tytuł mistrza Europy. W Warszawie mieszka od 2013r., a aktualnie jest związany z zespołem Yuldance. Szkolił się pod okiem wielu znakomitych pedagogów m.in. w Broadway Dance Center w Nowym Jorku. Brał udział w projekcie 'Rock Loves Chopin’ w Arena Di Verona we Włoszech w 2014r., tańczył w teatrze cieni w Warszawie, jest tancerzem trasy koncertowej „Love 2 Love” Edyty Górniak, a w ostatnim roku został finalistą 8. edycji programu 'You Can Dance – Po Prostu Tańcz!’.

Serdecznie zapraszamy do udziału w ostatnich warsztatach w roku tanecznym 2015!
Kolejna szansa na podszkolenie swoich umiejętności z najlepszymi choreografami z Polski czeka na  nas dopiero w nowym roku!

Termin Warsztatów: 4.12.2015r

Godzina 19:30-21:00 Open

Zapisy i wpłaty do 1 grudnia (wtorek)

Uwaga !!
Ilość Miejsc Ograniczona (decyduje kolejność zgłoszeń i wpłat)

Scroll to Top