IDO European Championships Hip Hop Kielce 2015

Klub Sportowy Fanaberia – Radzymin na Mistrzostwach Europy Hip-Hop w największej Federacji Tanecznej – IDO / Kielce 10-14.06.2015r.
DSC_0340DSC_0181DSC_0236DSC_0279

W dniach 10-14 czerwca 2015r. w Kielcach odbyła się Międzynarodowa Impreza największej Federacji Tanecznej IDO (International Dance Organization) –
„ IDO EUROPEAN CHAMPIONSHIPS – Hip Hop, Break Dance and Electric Boogie”
Przez cztery dni w Hali Legionów prezentowało się od trzech do trzech i pół tysiąca najlepszych tancerzy z 22 Krajów, Kielce stały się na ten moment stolicą tańca.

Na Mistrzostwach Europy Radzymin reprezentowało 7 najlepszych zawodniczek Klubu Fanaberia, które kwalifikację uzyskały na Krajowych Mistrzostwach w Wałbrzychu:

* Hip Hop Dzieci do lat 11 : Daria Kośnik, Wiktoria Leszczyńska
* Hip Hop Juniorzy 12-15 lat : Konstancja Gogłuska , Laura Kowalska, Karolina Stępniak, Martyna Narożniak, Marcelina Więch.

Zaprezentowaliśmy się w układach solowych oraz duetach, wywalczyliśmy następujące miejsca:
Hip-Hop solo do lat 11:
Wiktoria Leszczyńska -19 miejsce
Daria Kośnik- 75 miejsce
W kategorii brało udział ponad 90 zawodniczek.
Dziewczynki starowały pierwszy raz i dały z siebie wszystko. Wielkie Gratulacje!

Hip-Hop solo 12-15 lat:
Karolina Stępniak – 10 miejsce
Konstancja Gogłuska – 40 miejsce
Marcelina Więch – 55 miejsce
Laura Kowalska – 79 miejsce
W tej kategorii brało udział ponad 115 uczestniczek – najwięcej na tych Mistrzostwach w rywalizacji solowej!
Hip-Hop duety 12-15 lat:
Martyna Narożniak i Karolina Stępniak – 7 miejsce
W kategorii brało udział ponad 90 duetów dziewczynom zabrakło jednego miejsca aby dostać się do ścisłego finału startowały od 1/16 rundy! Brawo za bardzo dobry wynik!.Jak do tej pory to największy sukces w historii Klubu Sportowego Fanaberia na Międzynarodowych zawodach IDO Hip Hop

Na ogromne wyróżnienie zasługują wszystkie zawodniczki reprezentujące Klub Fanaberia na Mistrzostwach Europy – Wielkie GRATULACJE! Godziny spędzone na treningach oraz zmagania z wieloma kontuzjami przyniosły zamierzone rezultaty, a zebrane doświadczenie na tak wielkiej imprezie i konfrontacja z najlepszymi w Europie na pewno przyczyni się do rozwoju naszych zawodniczek i determinacji do jeszcze lepszych wyników! Dziękujemy rodzicom za pomoc w organizacji wyjazdu:)
Z tanecznym pozdrowieniem
KS FANABERIA

Scroll to Top