Zajęcia dla dorosłych

Wkrótce więcej informacji:

Instruktor prowadzący

Wiktoria Świerczewska

Wiktoria Świerczewska – TRENER PERSONALNY i CERTYFIKOWANY DIETETYK

Zajęcia Pump’n’Dance przeznaczone są zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn w każdym wieku. W skład zajęć wchodzi rozgrzewka w postaci choreografii z wykorzystaniem elementów fitness, części cardio- spalanie zbędnych kcal oraz część wzmacniania- nabieranie sił, poprawa sylwetki.

Praca na zajęciach pump’n’dance wykorzystuje wyłącznie ciężar własnego ciała, w rytmie muzyki co sprzyja atmosferze. Efektem zajęć jest zwiększenie siły i mięśni, przy jednoczesnym spalaniu tkanki tłuszczowej.

Zapraszamy na zajęcia zabieganych dorosłych, którzy potrzebują po całym ciężkim tygodniu trochę chwili dla siebie i mają chęci na spalanie  zbędnych kcal co za tym idzie poprawie sylwetki!

Opłaty Członkowskie

Składki członkowskie są skalkulowane na 10-cio miesięczny cykl treningowy oznacza to, że składka członkowska nie ulega zmianie ze względu na ilość zajęć w poszczególnym miesiącu.

Składka miesięczna jest stała, niezależna od ilości treningów w jakich uczestniczy dziecko. Wszyscy uczestnicy zajęć nie opłacają składek członkowskich w miesiącach wakacyjnych (lipiec, sierpień).

Składki miesięczne  wpłacamy do 10-go dnia każdego miesiąca na rachunek bankowy Klubu:

FDS – Fanaberia Dance Studio
mBank nr konta: 69 1140 2004 0000 3102 7917 2638

Wysokość składki członkowskiej

  • 1 x zajęcia w tygodniu 60 min (4 wejść/mc) 80zł
  • 2 x zajęcia w tygodniu 60 min (8 wejść/mc) 120 zł

W TYTULE PRZELEWU WPISUJEMY :
Składka członkowska za miesiąc ….. imię i nazwisko dziecka

NIE WPISUJEMY:
„opłata za zajęcia” ani „opłata za tańce” czy „za taniec i akrobatykę” 

Przewiń do góry