Kadra

 Kadra Klubu Sportowego Fanaberia to najlepsi i najbardziej zaawansowani zawodnicy i zawodniczki , posiadający wieloletnie doświadczenie oraz sukcesy na arenie  krajowej i międzynarodowej . Tworzą  reprezentację Klubu. Trenują od 3 do 5 razy w tygodniu różne techniki taneczne (jazz, modern, disco dance, hip-hop, akrobatykę sportową i gimnastykę.

 Kilka Słów o reprezentacji Klubu Sportowego Fanaberia

Na reprezentację  składają się następujące grupy wiekowe: najmłodsi do lat 11, juniorzy od 12 do 15 lat i seniorzy powyżej 16 lat.

Większość zawodników i zawodniczek reprezentacji posiada klasy sportowe w dyscyplinie: Taniec Sportowy. Posiadają licencje trzech organizacji tanecznych działających na terenie Polski: Polskiej Federacji Tańca, Związku Nowoczesnego Tańca Sportowego i Polskiego Związku Tańca Sportowego oraz dwóch federacji międzynarodowych IDO i IFMD.  Reprezentanci Klubu  nieustannie rozwijają swój warsztat taneczny, biorą udział w szkoleniach i warsztatach organizowanych przez szkołę. Swoje umiejętności prezentują w turniejach i pokazach tanecznych w kraju i za granicą. To wielokrotni finaliści Mistrzostw Świata, Europy i Polski. Na swoim koncie mają wiele tytułów mistrzowskich i V-ce mistrzowskich.

Scroll to Top