Osiągnięcia

OSIĄGNIĘCIA  KLUBU SPORTOWEGO FANABERIA

Ważniejsze Sukcesy w roku 2014 (miejsca na podium)

Mistrzostwa Polski - Polski Związek Tańca Sportowego

Disco Dance młodzicy:

Daria Kośnik –  1 miejsce

Disco Dance juniorzy młodsi:

Karolina Stępniak – 1 miejsce

Disco Dance Duety juniorzy młodsi:

Karolina Stępniak i Martyna Narożniak - 1 miejsce

Disco Dance młodzieżowcy:

Wiktoria Świerczewska – 3 miejsce

Disco Freestyle młodzicy:

Daria Kośnik –  1 miejsce

Disco Freestyle juniorzy młodsi:

Karolina Stępniak – 1 miejsce

Martyna Narożniak – 3 miejsce

Hip-Hop młodzicy:

Daria Kośnik –  2 miejsce

Hip-Hop juniorzy młodsi:

Karolina Stępniak –  1 miejsce

Martyna Narożniak – 2 miejsce

Hip-Hop Duety juniorzy młodsi:

Julia Wilkowska i Marcelina Więch – 1 miejsce

Paulina Wardak i Oliwia Czumaj – 2 miejsce

Karolina Stępniak i Aleksandra Piluch – 3 miejsce

Hip-Hop Duety młodzieżowcy:

Wiktoria Świerczewska i Klaudia Madoń – 1 miejsce

Dance Show Solo juniorzy młodsi:

Karolina Stępniak – 1 miejsce

Marcelina Więch – 2 miejsce

Formacja Hip-Hop juniorzy młodsi – 3 miejsce

Dance Show Solo młodzieżowcy:

Wiktoria Świerczewska – 1 miejsce

Fantasy Show Solo młodzicy:

Daria Kośnik – 1 miejsce

Fantasy Show Solo juniorzy młodsi:

Karolina Stępniak – 1 miejsce

Oliwia Czumaj – 3 miejsce

Fantasy Show Solo juniorzy:

Zuzanna Ochenkowska – 1 miejsce

Fantasy Show Solo młodzieżowcy:

Wiktoria Świerczewska –  2 miejsce

Mini Formacja Dance Show – 1 miejsce

Mini Formacja Hip-Hop – 1 miejsce

Podsumowanie:

15 pierwszych miejsc

5 drugich i 5 trzecich oraz miejsca poza podium w finałach Mistrzostw Polski 2014’

  • European Dance Cup of Modern Dance Sports – Puchar Europy IFMD

Disco Dance Mini:

Daria Kośnik –  1 miejsce

Natalia Świderska –  3 miejsce

Disco Dance Youth:

Laura Kowalska – 1 miejsce

Disco Dance Junior:

Dominika Stępniak - 1 miejsce

Zuzanna Ochenkowska – 2 miejsce

Disco Dance Adult:

Wiktoria Świerczewska – 3 miejsce

Disco Dance Duo Youth:

Daria Kośnik i Laura Kowalska – 3 miejsce

Disco Freestyle Mini:

Daria Kośnik –  1 miejsce

Natalia Świderska – 3 miejsce

Disco Freestyle Youth:

Karolina Stępniak – 1 miejsce

Martyna Narożniak – 3 miejsce

Disco Freestyle Junior:

Zuzanna Ochenkowska –  3 miejsce

Disco Freestyle Duo Youth:

Martyna Narożniak i Karolina Stępniak – 1 miejsce

Oliwia Czumaj i Konstancja Gogłuska – 2 miejsce

Hip-Hop Mini:

Daria Kośnik – 1 miejsce

Natalia Świderska – 3 miejsce

Hip-Hop Youth:

Karolina Stępniak - 1 miejsce

Oliwia Czumaj – 2 miejsce

Laura Kowalska – 3 miejsce

Hip-Hop M Youth:

Igor Tomaszewski – 2 miejsce

Hip-Hop Junior:

Zuzanna Ochenkowska – 2 miejsce

Hip-Hop Adult:

Wiktoria Świerczewska – 1 miejsce

Hip-Hop duety Youth:

Martyna Narożniak i Oliwia Czumaj – 1 miejsce

Karolina Stępniak i Aleksandra Piluch – 2 miejsce

Julia Wilkowska i Marcelina Więch – 3 miejsce

Hip-Hop duety Junior:

Dominika Stępniak i Zuzanna Ochenkowska – 1 miejsce

Hip-Hop Duety Adult:

Klaudia Madoń i Wiktoria Świerczewska – 1 miejsce

Hip-Hop Small Group Youth:

Fanaberia – 1 miejsce

Dance Show Solo Youth:

Laura Kowalska – 1 miejsce

Karolina Stępniak – 3 miejsce

Dance Show Small Group:

Fanaberia – 1 miejsce

Jazz  Riser:

Karolina Stępniak – 1 miejsce

Martyna Narożniak – 2 miejsce

Marcelina Więch – 3 miejsce

Jazz Competitior:

Zuzanna Ochenkowska – 2 miejsce

Klaudia Madoń – 3 miejsce

Fantasy Mini:

Daria Kośnik –  2 miejsce

Fantasy Youth:

Karolina Stępniak – 1 miejsce

Konstancja Gogłuska – 3 miejsce

Fantasy Junior:

Zuzanna Ochenkowska – 1 miejsce

Fantasy Adult:

Wiktoria Świerczewska – 1 miejsce

Free Show Youth:

Laura Kowalska – 4 miejsce

Street Dance Revue Youth:

Laura Kowalska – 1 miejsce

Martyna Narożniak – 2 miejsce

Oliwia Czumaj – 3 miejsce

Street Dance Revue Junior:

Zuzanna Ochenkowska – 1 miejsce

Street Dance Revue Adult:

Wiktoria Świerczewska – 1 miejsce

Klaudia Madoń – 2 miejsce

Podsumowanie:

W 33 kategoriach tanecznych wystawiliśmy 60 prezentacji zdobyliśmy - dwadzieścia dwa pierwsze miejsca, jedenaście drugich miejsc, czternaście trzecich miejsce oraz miejsca poza podium w finałach Pucharu Europy.

  • Krajowe Mistrzostwa IDO Hip-Hop

Hip Hop solo do lat 11:

Laura Kowalska -2 miejsce

Oliwia Czumaj – 4 miejsce
Konstancja Gogłuska - 12 miejsce
Daria Kośnik - 14 miejsce / na 128 zawodniczek w kategorii

Hip Hop solo 12-15 lat:

Karolina Stępniak – 1 miejsce
Martyna Narożniak – 7 miejsce
Dominika Stępniak - 15 miejsce / na 142 zawodniczki w kategorii
Hip Hop solo 16+:
Adrianna Sawicka - 1 miejsce

Wiktoria Świerczewska – 9 miejsce / na 90 zawodniczek w kategorii
Hip Hop duety do lat 11:

Konstancja Gogłuska i Laura Kowalska - 6 miejsce /na 30 duetów w kategorii

Hip Hop duety 12-15 lat:

Aleksandra Piluch i Karolina Stępniak – 8 miejsce
Julia Wilkowska i Marcelina Więch – 9 miejsce
Oliwia Czumaj i Paulina Wardak- 15 miejsce /na 49 duetów w kategorii

Ważniejsze Sukcesy w roku 2015

  • Krajowe Mistrzostwa IDO Disco Dance, Disco Freestyle

Disco Dance solo do lat 11:

Wiktoria Leszczyńska – w finale 2 miejsce

Daria Kośnik – w finale 6 miejsce
Natalia Świderska - 15

  • (startujących 72 osoby )

Disco Dance solo 12-15 lat:

Karolina Stępniak – w finale 3 miejsce
Martyna Narożniak – 16 miejsce
Oliwia Czumaj -  16 miejsce

  • (startujących 130 osób)

Disco Freestyle solo 12-15 lat:
Karolina Stępniak – w finale 2 miejsce

Martyna Narożniak – w finale 3 miejsce

Konstancja Gogłuska – w finale 4 miejsce
Laura Kowalska – 7 miejsce

Aleksandra Piluch – 11 miejsce

Oliwia Czumaj – 14 miejsce

Disco Freestyle solo powyżej 16 lat:

Zuzanna Ochenkowska – 5 miejsce

Disco Dance duety 12-15 lat:

Martyna Narożniak i Karolina Stępniak – w finale 3 miejsce
Laura Kowalska i Konstancja Gogłuska – 9 miejsce
Aleksandra Piluch i Marcelina Więch - 12 miejsce

(startujących 45 duetów)

  • Krajowe Mistrzostwa IDO Hip-Hop

Hip-Hop solo do lat 11:

Daria Kośnik –  7 miejsce

Wiktoria Leszczyńska – 10 miejsce

Klaudia Kamińska – 14 miejsce
Natalia Świderska – 22 miejsce

  • (startujących 85 solistek )

Hip-Hop solo 12-15 lat:

Karolina Stępniak –  1 miejsce

Konstancja Gogłuska – 2 miejsce

Laura Kowalska – 6 miejsce ( w finale 3 zawodniczki KS Fanaberia)

Marcelina Więch – 10 miejsce
Martyna Narożniak –  11 miejsce

  • (startujących 130 osób)

Hip-Hop duety do lat 11:

Wiktoria Leszczyńska i Daria Kośnik –  w finale 5 miejsce

  • (startujących 30 duetów)

Hip-Hop duety 12-15 lat:

Martyna Narożniak i Karolina Stępniak – w finale 2 miejsce
Julia Wilkowska i Marcelina Więch – 11 miejsce

Oliwia Czumaj i Aleksandra Piluch – 14 miejsce

Konstancja Gogłuska i Laura Kowalska – 19 miejsce

  • (startujących 55 duetów)

Hip-Hop powyżej 16 lat:

  • (startujących 65 osób)

Zuzanna Ochenkowska i Dominika Stępniak – 23 miejsce

Wiktoria Świerczewska – 31 miejsce

Duet Zuzanna Ochenkowska i Wiktoria Świerczewska – 20 miejsce / na 41 duetów startujących